تیتر اخبار | < بایگانی
همزمان با سالروز میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س):
دفتر مرجعیت علمی و دینی آیت الله العظمی جوادی آملی در یزد افتتاح شد
گفتاری از حجت الاسلام و المسلمین دکتر مرتضی جوادی آملی؛
ماه مبارک رمضان و احیاء حیات اجتماعی
در پی عقد تفاهم نامه همکاری های علمی پژوهشی، صورت گرفت:
ارتباط اینترنتی کتابخانه آستان قدس رضوی و بنیاد بین المللی اسراء

دیگر اخبار
اهمیت روز مباهله از منظر آیت الله العظمی جوادی آملی/ روز مباهله از مفاخر شیعه است

اهمیت روز مباهله از منظر آیت الله العظمی جوادی آملی/ روز مباهله از مفاخر شیعه است

روز مباهله را یك روز علمی تلقّی كنید/ لزوم توجه مجامع علمی به بزرگداشت روز مباهله

روز مباهله را یك روز علمی تلقّی كنید/ لزوم توجه مجامع علمی به بزرگداشت روز مباهله

انسان جواد و بخشنده کسی است که از بی ادبی ديگران بگذرد/جامعه را گذشت اخلاقی اداره می کند

انسان جواد و بخشنده کسی است که از بی ادبی ديگران بگذرد/جامعه را گذشت اخلاقی اداره می کند

ویژه نامه الکترونیکی «غدیر» 1440 هـ. ق آماده و منتشر شد

ویژه نامه الکترونیکی «غدیر» 1440 هـ. ق آماده و منتشر شد

فرازهایی از فرمایشات آیت الله العظمی جوادی آملی با محوریت احادیث نورانی امام هادی(ع)

فرازهایی از فرمایشات آیت الله العظمی جوادی آملی با محوریت احادیث نورانی امام هادی(ع)

مراد از مودت اهل بیت(ع)، دوستی پایدار، مستمر، مستقر و منحصر نسبت به این حضرات است

مراد از مودت اهل بیت(ع)، دوستی پایدار، مستمر، مستقر و منحصر نسبت به این حضرات است

نمایشگر دسته ای مطالب

شناسه : 238135


پایگاه اطلاع رسانی اسراء: مصطفی امرایی مدیر مرکز بین المللی نشر اسراء، در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی اسراء به تشریح برنامه های این مرکز به عنوان تنها متولی چاپ، نشر و توزیع آثار آیت الله العظمی جوادی آملی، در نمایشگاه کتاب تهران پرداخت.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اسراء: بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 15 تا 25 اردیبهشت ماه سال جاری در محل شهر آفتاب تهران برگزار می شود.

مرکز بین المللی نشر اسراء وابسته به بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء و متولی چاپ، نشر و توزیع آثار آیت الله العظمی جوادی آملی، مانند سالهای گذشته حضور فعالی در نمایشگاه کتاب تهران خواهد داشت و به عرضه محصولات متنوع خود در حوزه نشر مکتوب و دیجیتال خواهد پرداخت.

مصطفی امرایی مدیر مرکز بین المللی نشر اسراء در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی بنیاد اسراء؛ به معرفی آثار جدید منتشر شده و تشریح  مهم ترین برنامه های مرکز نشر اسراء در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پرداخت.

وی با بیان این مطلب که این مرکز نشر با بیش از 280 اثر در نمایشگاه کتاب امسال حضور خواهد داشت، اظهار داشت:   

این انتشارات با 195 اثر مکتوب و 85 اثر دیجیتال در نمایشگاه حضور خواهد داشت که 9 عنوان کتاب از آثار آیت الله العظمی جوادی آملی برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب امسال عرضه خواهد شد.

مصطفی امرایی در معرفی آثار جدید گفت: تفسیر تسنیم جلد 36 ، 37 و 38، رحیق مختوم جلد 15 و 16، ادب فنای مقربان جلد 9، رساله عملیه شامل احکام زکات فطره و صوم، جلد دوم کتاب رجال تفسیری، مفاتیح الحیات به زبان اردو از آثار جدیدی است که امسال در نمایشگاه در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

 مدیر مرکزبین المللی نشر اسراء در خصوص کتاب ارزشمند مفاتیح الحیات ابراز داشت: کتاب مفاتیح الحیات به عنوان دستور العمل زندگی به سبک تمدن نوین اسلامی با استقبال بسیار گسترده مواجه شده است و شعار این مرکز این است که مفاتیح الحیات باید در همه خانه های ایرانیان وجود داشته باشد؛ لذا پیش بینی می شود که چاپ 204 و 205 مفاتیح الحیات در قطع وزیری و چاپ 17 و 18 مفاتیح الحیات در قطع جیبی که از جدیدترین آثار مرکز نشر اسراء در نمایشگاه کتاب امسال است، مانند گذشته مورد استقبال قرار گیرد. همچنین ترجمه کتاب مفاتیح الحیات برای نخستین بار به زبان اردو در نمایشگاه کتاب امسال عرضه خواهد شد.

از دیگر اخبار پیرامون کتاب ارزشمند مفاتیح الحیات می توان به برگزاری جشن رسیدن به یک میلیون تیراژ برای کتاب مفاتیح الحیات به همت مسئولان مرکز بین المللی نشر اسراء و با همکاری دست اندرکاران نمایشگاه کتاب، در نمایشگاه امسال اشاره کرد.

مدیر مرکز بین المللی نشر اسراء در تشریح مهم ترین اثر این مرکز در حوزه الکترونیک و دیجیتال، بیان داشت: از جمله مهمترین محصولات مرکز نشر اسراء در نمایشگاه امسال سامانه جامع کتاب الکترونیک ایران خواهد بود که امید است این سامانه با همکاری سایر ناشرین و اصحاب نشر کشور به قطب کتاب الکترونیک کشور تبدیل و تحول عظیمی در عرضه و فروش کتاب در قالب های مکتوب و دیجیتال داشته باشد.

مصطفی امرایی در بیان زیرساخت های پیش بینی شده این مرکز برای سهولت ارائه خدمات به مراجعه کنندگان به غرفه نشر اسراء اذعان داشت: امسال قرار است غرفه ای با مساحت 80 متر جهت ارائه آثار منتشر شده از آیت الله العظمی جوادی آملی به این مرکز نشر اختصاص یابد که این امر می تواند سهولت در ارائه محصولات، سهولت گردش مخاطبان و مراجعه کنند گان در غرفه، خرید آسانتر و تحویل سریعتر و راحتتر محصولات به خریداران را به دنبال داشته باشد.

مصطفی امرایی همچنین از اهدای هدایایی شامل محصولات تبلیغاتی و بن خرید کتاب از سامانه کتاب الکترونیک ایران به همه بازدیدکنند گان از غرفه اسراء خبر داد.

همچنین از مبلغینی که آشنایی کامل به منظومه و مدرسه فکری آیت الله جوادی آملی داشته باشند جهت کمک و راهنمایی مراجعه کنند گان به غرفه اسراء جهت تهیه محصولات و آثار علامه جوادی آملی استفاده خواهد شد.

وی در خصوص تمهیدات مرکز نشر اسراء جهت تعامل موثر با اصحاب رسانه، گفت:

غرفه اسراء سخنگوی رسانه ای خواهد داشت که اصحاب رسانه می توانند جدیدترین اخبار را تنها از طریق سخنگوی رسانه ای غرفه اسراء دریافت و منتشر نمایند.

وی با بیان این نکته که مرکز نشر اسرء از فاز آماده سازی زیر ساخت های فنی وارد فاز معرفی و تبلیغ شده است، تاکید کرد:

مرکز نشر اسراء قصد دارد در نمایشگاه کتاب امسال، در حوزه تبلیغات و معرفی محصولات خود نیز اقدامات موثر تر و گسترده تری صورت بدهد تا جایگاه مرکز نشر اسراء به عنوان یکی از مهمترین ناشرین کشور و به عنوان همیار و همراه مدیریت کلان نشر کشور و مجموعه فرهنگی کشور بیش از پیش برای مخاطبان تبیین و روشن شود.

گفتنی است مدیر مرکز بین المللی نشر اسراء  از برگزاری یک نشست خبری به منظور اطلاع رسانی و معرفی برنامه های مرکز نشر اسراء در آستانه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.