پورتلت‌های تو در تو
بازتاب حضور ریاست بنیاد اسراء در نمایشگاه مطبوعات تهران
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حجت الاسلام و المسلمین دکتر مرتضی جوادی آملی ریاست بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسرا و هیئت همراه با حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات تهران ضمن بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه مطبوعات در غرفه های مختلف رسانه های دینی و...
درنگی در آخرین آیه سوره مبارکه فتح؛ با دوستان مروت، با دشمنان مدارا
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: به نقل از روزنامه اطلاعات مورخ نهم بهمن ماه:مطلب حاضر (تفسیر آخرین آیه سوره فتح) است که با اندک تلخیص و ویرایش در دسترس دوستداران قرار می‌گیرد.
رویکرد آیت‌الله جوادی‌آملی به «علم دینی»
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: به مناسبت روز جهانی فلسفه، یادداشتی با عنوان رویکرد آیت‌الله جوادی‌آملی به «علم دینی» از حجت الاسلام دکتر حمید پارسانیا ریاست پژوهشگاه علوم وحیانی معارج در صفحه اندیشه روزنامه ایران به چاپ رسیده است که در ادامه از نظر می...
گفتمان علوم انسانی وحدت عمیق حوزه و دانشگاه را به ارمغان می‌آورد
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: رئیس کمیسیون حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به ایکنا درباره روند کند تحول در علوم انسانی با طبیعی خواندن این روند گفت: طرح «گفتمان علوم انسانی» وحدت عمیق حوزه و دانشگاه را به ارمغان می‌آورد.
«حکمت های عاشورایی با تاکید بر دیدگاه آیت الله جوادی آملی» منتشر شد
پایگاه اطلاع رسانی اسراء:کتاب «حکمت های عاشواریی با تاکید بر دیدگاه آیت الله جوادی آملی» به قلم عباس ویجویی(دلجو) در دو جلد منتشر شد.
پیشنهاد آیت‌الله جوادی آملی به استاد محمود فرشچیان رونمایی شد
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: همزمان با روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، دو اثر جدید استاد محمود فرشچیان با نام‌های «سیمرغ» و «محیط‌زیست»در مجموعه تاریخی-فرهنگی سعدآباد با حضور جمعی از مسئولین و اهالی فرهنگ رونمایی شدند.
حضور ارزشمند یک مرجع تقلید در نمایشگاه کتاب
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: آیت‌الله العظمی جوادی آملی در بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران خواستار برپایی جلسات کارشناسی نقد کتاب در راستای ترویج فرهنگ کتاب خوانی شدند.
شيفته وحدت اسلامي
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حجت الاسلام و المسلمین دکتر مرتضی جوادی آملی در یادداشتی به مناسبت میلاد امیرالمومنین علی علیه السلام نوشت: شگفت‌ترين نوع آفرينش انساني در خلقت حضرت علي بن ابيطالب اتفاق افتاد و او در قلب توحيد يعني كعبه مكرمه به دنيا آمد.
رسانه هویت ساز است/رسانه های دینی کشور دید بین المللی داشته باشند
پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی جوادی آملی مدرس حوزه و دانشگاه در نشست «استراتژی رسانه ای ایران در جهان اسلام»، به دید بین‌المللی اسلام اشاره می‌کند و این که یک رسانه‌ی دینی لزوما دید محلی ندارد.
بيست‌وپنجمين شماره فصل‌نامه «پژوهش در مسائل تعليم‌وتربيت اسلامي» منتشر شد
فصل‌نامه علمي پژوهشي «پژوهش در مسائل تعليم‌وتربيت اسلامي» در شماره بیست و پنجم خود مقاله های علمي پژوهشي در موضوع تعلیم و تربیت اسلامی پيش روي تربيت‌پژوهان قرار داده است.