آرشیو اخبار مرجعیت

مهمترين عاملی که میتواند بشر را نجات بدهد حکمت و جهانبينی توحيدی است

30 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: همایش”بزرگ داشت حکیم ابوالقاسم میرفندرسکی” با پیام آیت الله العظمی جوادی آملی و با حضور جمعی از اساتید و پژوهشگران حکمت و فلسفه در اصفهان برگزار شد.  

ضرورت بودن علم کلام در حوزه / ورود به مباحث علم کلام، دقیق و حساب شده باشد

28 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جمعی از اعضای بنیاد فرهنگ جعفری صبح امروز با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

شایسته است با مدیریت خوب، با ادب و احترام و بر اساس کرامت با مردم برخورد شود

27 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: دکتر پازوکی رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران و هیئت همراه با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

فاطمیه برای ما مکتب است / «فاطمیه»، امامت شناسی، ولایت شناسی، نبوت شناسی، وحی شناسی و فرصتی برای بیان کلمات این بزرگواران است

26 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: آیت الله العظمی جوادی آملی در جلسه درس امروز که همزمان با ایام فاطمیه برگزار شد، بیان داشتند: امیدواریم همه ما حرمت و جلال و شکوه فاطمیه را به یاد داشته باشیم و بدانیم که جلال و شکوه این نظام و اصل دین به برکت همین چهارده معصوم هست.

اهدای یک نسخه ( مصحف مشهد رضوی ) به مرجع عالیقدر، حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی

24 11 2023

 پایگاه اطلاع رسانی اسراء: یک نسخه چاپی از  ( مصحف مشهد رضوی ) در روز جمعه سوم آذر 1402 توسط آستان قدس رضوی به مرجع عالیقدر، حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی (مدظله العالی) اهدا شد.

علم نمی تواند امامت انسان را بر عهده بگیرد /عقل، علم را رهبری می کند

23 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جلسه درس اخلاق هفتگی آیت الله العظمی جوادی آملی این هفته نیز در محل مسجد اعظم قم به صورت حضوری و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

دیدار جمعی از اعضای خانه حکمت اصفهان با آیت الله العظمی جوادی آملی

21 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جمعی از اعضای خانه حکمت اصفهان با آیت الله العظمی جوادی آملی با حضور در بیت معظم له با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

نفت و گاز سرمایه ملی است و باید از خام فروشی پرهیز شود / تلاش مسئولین بر حفظ عظمت، بزرگی و کرامت مردم ایران باشد

17 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جواد اوجی وزیر نفت و هیئت همراه صبح امروز با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

مرگ پایان زندگی نیست بلکه عصاره زندگی و حیات است / انسان باید سعی کند همواره خیرش به مردم برسد و دیگران از شرّ او در امان باشند!

16 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جلسه درس اخلاق هفتگی آیت الله العظمی جوادی آملی این هفته در محل مسجد اعظم قم به صورت حضوری و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

عقل عملی است که اندیشه چموش و جموح را می بندد / اسرائیل، فرعون زمان است / اینها کور هستند و در قیامت نیز کور محشور خواهند شد

15 11 2023

آیت الله العظمی جوادی آملی : الآن این اسرائیلی که همان فرعون است نه تنها «یذبح أبناء» بلکه «یذبح بنات» و نه تنها «یذبح أبناء و بنات» بلکه «یقتل الآباء و یقتل الأمّهات»؛ فرعون فقط پسربچه های نوزاد را می کُشت اما اینها پسر و دختر، پدر و مادر، همه را در غزه یکجا خاک می کنند! این برای آن است که...

پیام آیت الله العظمی جوادی آملی به کنگره بین‌المللی علامه طباطبایی (ره)

15 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: کنگره بین‌المللی «علامه سید محمد حسین طباطبائی(ره)» امروز چهارشنبه ۲۴ آبان 1402 همزمان با چهل و دومین سالگرد ارتحال علامه طباطبائی(ره) برگزار گردید.

اهمیت قرض الحسنه / صدقه گوهر ذات انسان را پاک می کند

15 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: اعضاء هیئت امناء و هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه اسراء با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با ایشان دیدار و گفتگو کردند.​​​​

انسان باید حق مدار و حق محور باشد / روز قیامت روز حساب است نه روز عمل / دنیای کنونی مبتلا به فراموشی است و لذا جریان غزه، بشریت را تکان نمی دهد

11 11 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جلسه درس اخلاق هفتگی آیت الله العظمی جوادی آملی این هفته در محل مسجد اعظم قم به صورت حضوری و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

Responsive Image

دیگر اخبار