آرشیو اخبار بین الملل

انبیاء آمدند تا به ما بگویند شما برای همیشه زنده اید/ انسان ابدی، توشه ابدی می خواهد/ زاد راه همه دو اصل اساسی است: نه بیراهه بروید و نه راه کسی را ببندید

17 06 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جمعی از اساتید دانشگاه های آمریکا و کانادا با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی در روستای احمدآباد دماوند، با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

سفر تبلیغی حجت الاسلام والمسلمین مرتضی جوادی آملی به کشور عمان در دهه آخر ماه رمضان

27 04 2023

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حجت الاسلام و المسلمین مرتضی جوادی آملی در سفر تبلیغی خود به کشور عمان در دهه آخر ماه مبارک رمضان در جمع علما، دانش پژوهان، دانشجویان و مردم مسلمان روزه دار کشور عمان حضور پیدا کرده و سخنرانی نمود.

پاسخ آیت الله العظمی جوادی آملی به سوال پروفسور کارتانگارا در مورد اهمیت فلسفه در جهان معاصر

27 11 2022

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: پروفسور مولیادی کارتانگارا (Prof. Mulyadhi Kartanegara)، استاد فلسفه اسلامی دانشگاه اسلامی جاکارتا از کشور اندونزی، صبح امروز با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با ایشان دیدار و گفتگو کرد. ​​​​​​​

انسان ابدی است و باید برای ابدیت خودش فکر کند/اگر این فکر جهانی شود دیگر جنگی در کار نخواهد بود

14 11 2022

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: «آنار رمضان اف» مفتی اعظم مرکزی روسیه با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با معظم له دیدار و گفتگو کرد.

تاکید بر جایگاه مهم مرجعیت / طلاب مامور به تحقیق هستند

08 06 2022

آیت الله العظمی جوادی آملی: طلاب مامور به تحقیق هستند لذا قبل از تحقیق نباید سخنی بگویند یا مطلبی بنویسند

رهآورد وحی الهی این است که دین، به ما حیات ابد داده است/ پیام صلح و دوستی ایران را منتقل کنید

10 05 2022

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: جمعی از فعالان دانشگاهی از کشورهای آمریکا، کانادا و اتریش با حضور در محل بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با آیت‌الله العظمی جوادی آملی دیدار و گفتگو کردند و از رهنمودهای ایشان در زمینه راه کارهای گسترش عدالت و صلح جهانی بهره مند شدند.

دیدار پدر چهار شهید عراقی با آیت الله العظمی جوادی آملی

20 12 2021

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: حاج حیدر ابولیث، شیخ قبیله زیداوی بصره که چهار فرزند خود را در راه خدمت به زائران اربعین از دست داده است، با حضور در بیت آیت الله العظمی جوادی آملی با معظم له دیدار کرد.

ایام هفته وحدت باید فرصتی برای توجه ویژه به مسائل مهم جهان اسلام مانند مسئله یمن باشد

27 10 2021

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: ابراهیم الدیلمی، سفیر یمن در جمهوری اسلامی ایران با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی با معظم له دیدار و گفتگو کرد.

پیام حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی درپی حادثه تروریستی افغانستان

12 05 2021

سانحه سنگین و رخداد تلخ انفجار أفغانستان و شهادت مظلومانه عده ای از دانش آموزان در ماه مبارک رمضان قلب هر موحدی را مجروح کرده است

صبر و استقامت شیخ زکزاکی، عنایت الهی است

28 12 2019

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: همزمان با ایام چهارمین سالگرد فاجعه شهادت جمعی از شیعیان نیجریه در زاریا به دست ارتش این کشور، جمعی از اعضای خانواده شیخ زَکزاکی، رهبر جنبش شیعیان نیجریه، با حضور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی دیدار و گزارشی از وضعیت نامناسب...

همایش بین المللی «امام علی (ع) الگوی عدالت و معنویت برای جهان امروز»

09 03 2019

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: آئین افتتاحیه همایش بین المللی «امام علی (ع) الگوی عدالت و معنویت برای جهان امروز» با سخنرانی حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی درتاریخ 16 اسفند 97 در محل سالن همایش های غدیر قم برگزار شد.

موظفیم زندگی را با محبت الهی و احسان به خلق خدا به سر ببریم

13 01 2019

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: آیت الله العظمی جوادی آملی در پاسخ به سوال ونسان فرولدی درباره سبک زندگی دینی بیان داشتند: رها کردن دنیا و ترک دنیا روا نیست چون ما تا زنده هستیم مسئولیم، ما موظفیم زندگی را با محبت الهی و احسان به خلق خدا به سر ببریم اما هم آن محبت و هم این احسان، کار است برای یک نتیجه...

دیدار پروفسور دلهوگ و پروفسور فرولدی با آیت الله العظمی جوادی آملی

12 01 2019

پایگاه اطلاع رسانی اسراء: پروفسور هانری دولهوگ رئیس دانشکده الهیات کاتولیک پاریس و مدیر مرکز تعالیم علوم دینی مسیحیت به همراه پروفسور ونسان فرولدی مدیر روابط اسلام و مسیحیت شورای کاردینال فرانسه با حضور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی دیدار کردند.

— 13 آیتم به ازای صفحه
نمایش ۱ - ۱۳ از ۳۹ نتیجه
Responsive Image

دیگر اخبار